| Luminitzalove a întrebat:

Cine stie care este frecventa de la Lala Radio?

Răspuns Câştigător
| wpqr1 a răspuns:

Nu are nici o frecventa! la radio nu se da. Au facut anunt public pe facebook ca numai pe pagina lor se poate asculta. funda?

6 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Lol, Lalalalala radio? laughing))

| Luminitzalove explică (pentru WeeD):

Daca nu iti place sa asculti radioul acesta nu te obliga nimeni sa raspunzi la intrebarea mea.happy

| Luminitzalove explică:

Dau funda.

| wpqr1 a răspuns:

Lala radio nu se afla la "radio" Intra pe facebook. pe pagina lor (Pariu cu viata) si acolo unde este casuta cu poze si likeuri. langa ele se afla o aplicatie. Aceea este "lala radio" Da-i click si asculti. Sper ca te-am ajutat happy

| Luminitzalove explică (pentru wpqr1):

Eu ascult Lala Radio dupa pagina oficiala Pro fm si cred ca si Lala Radio are frecventa.

| Luminitzalove explică (pentru wpqr1):

Multumesc atunci si da fundita.

| wpqr1 a răspuns (pentru Luminitzalove):

Nu are nici o frecventa! la radio nu se da. Au facut anunt public pe facebook ca numai pe pagina lor se poate asculta. funda?