| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie ce se va da pe 20 iunie la romana si pe 22 iunie la mate la examen pentru admitere la liceu?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Găseşti modele pe net...subiectele care ţi le dă nu poţi să le ai.ele sunt trimise pe un calculator doar la un profesor din şcoala înainte cu 30 de minute, parola o primeşte înainte cu 15 minute de examen...deci daca îi dai şpaga in 15 minute nu poţi să faci mare lucru

| Dildau a răspuns:

Angajeaz-o pe Mama Omida, ea sigur iti va zice subiectele!

| Mikydutzaa12 a răspuns:

Nu se poate afla nimic exact. Uita`te pe modele propuse de minister si la examen nu va fi foarte diferit. Si eu dau examenu` anul` asta. Iti urez bafta!

| SmoK_8275 a răspuns:

Daca cauti pe GOOGLE gasesti! bftwinking