| Byutzza96 a întrebat:

Cine stie cum pot sa fac badges display.pe imvu?big grindau funditahappy

Răspuns Câştigător
| YLLL a răspuns:

Http://gaf210.imvustylez.net/blingsystem/badges.php
aici ai mai multe, dar nu poti sa le iei decat de unde scrie "homepage" sau "group" dai de ex pe un homepage si iti intra pe un site, acolo cauti badges`u si dai "request badges" si il ai:)
intri pe pagina ta de imvu, dai pe edit-> edit profil si acolo jos le ai toate, si le asezi in tabelu ala cum vrei:)
Succes!
fundita?:|D

18 răspunsuri:
| Ioanna2012 a răspuns:

Pai ...eu am primit una ca m-am logat pe chestia aia cu "join creator program" o gasesti la earn creditswinking

| Ioanna2012 a răspuns:

Da-mi id-ul tau si iti explic acolo big grin... acum stiu cum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau mai gasesti pe http://www.mb.imvucodes.net si acolo dai clik p fiecare categorie si dedesubt ai add all badges dupa aia dai show cart and checkout dar ATENTIE trebuie sa fii logat p PG DE IMVU si cand iti iei badgesurile ai o limita dar poti sa iei o data de doua ori dar de fiecare data poti lua 200-300 sh ceva... ceva de genul si o sa va zica ca trebuie sa platiti 100 de credite(nu-i adevarat) dupa ce ati dat checkout o sa vi sse deschida o pg de imvu aspt cateva secunde pana va apare un dreptungi ca loading si asteptati sa se incarce.succes si numele meu de imvu e mitifiti2000

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inkercati p google kautati mb.imvucodes si gasiti adresa buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care sti cum sa dau un aspet la pagina mea personala de pe imvu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare de rahat eu am 210 badgesuri de la prieteni sh de la ofertele ce le-am facut big grin ce proasta esti "byutza"

| DeYutza_Skumpika_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca e proasta! De exemplu nu toata lumea primeste de la prieteni sau altceva... si eu am facut la fel am cautat site`uti si am 504 Badgesuri :\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mb.imvucodes :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu intra pe www.MassBagders.com
iti aleg bagdesuri dai view chechout si le ai... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mb.imvucodes.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum sa dau badgeuri la altii...ma ajuta careva pls?

| deeadany44 a răspuns:

Http://mb.imvucodes.net/ si eu il stiam, l-am uitat dar un rasp anonim m-a ajutat sa mi-l amintesc. Funda?

| CyufixX a răspuns:

Sigur.si eu ma joc imvu de foarte mult timp eu folosesc acest link pentru a lua badges.http://gaf210.imvustylez.net/blingsystem/badges.php

| CyufixX a răspuns:

Da.si eu ma joc imvu de foarte mult timp eu folosesc acest link pentru a lua badges.http://gaf210.imvustylez.net/blingsystem/badges.php

| DeYutza_Skumpika_1995 a răspuns:

Uite aici un site unde poti face 746 de badgesuri, merge garantat mie mi-a mers, uite cum trebuie sa faci pe margine in stanga e ceva cu Intro, Directory etc. Tu dai pe directory, si o sa-ti apara ceva cu "FIND " Apoi sub Find e ceva cu " Add all 746 badges etc. dai pe el si dupa sub Directory este " Cart " dai pe el si apoi da`i clik pe " Start delivery " si astepti happy atata tot. Sper ca te-am ajutatt. big hug Funditaa?

| Viatatrista a răspuns:

Scuze dar tie iti place k-pop? il iubesc pe baitaul acela de la avat. tau>3>3>3 baga idu bianca_58by daca vrei.....scz

| andraandraandraandra1234567 a răspuns:

Deci este ff simplu intra doar pe www.MassBagders.com iti alegi bagdesuri vezi cand dai clik pe ele o sa-ti apara add to my cart acolo dai si iti alegi tu cate bagdesuri vrei apoi dai la view sa vezi ce-ai in cos si dai la chech out apoi o sa te puna sa dau de ff multe ori OK dai apoi sunt acolo niste conditii o dai pe aia cu 100 cr sau care are pe langa ea cuvintele astea apoi o sati arate sa tri imiti 100 credite dar iesi de acolo apoi intra pe net pe profilul tau si dai acolo unde scrie langa profilul tau edit apoi sub profiilul tau o sa ai un dreptunghi cu toate bagdesurile si incepi sa le pui pe tabelu de la profil si atat SUCCES daca ai vreo nedumerire eu sunt andrascumpik1 in imvu... fundita?