| Alissaaly a întrebat:

Cine știe cum se face un site de anunturi gen, de astrologie, etc?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invatand programare daca vrei sa il faci tu de la 0.
Invatand WordPress daca vrei sa folosești un CMS.
Sau alegi vreun site din asta care iti ofera sabloane si iti hosteaza site ul la ei... Gen wix

| Catrice a răspuns:

Dacă vrei site de fiță, scoți banu'hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti fac eu pe 50 lei

| isemilia a răspuns:

Daca vrei sa il faci tu, fix cum iti doresti, atunci inveti programare. Daca vrei modele generice, poti folosi wix de exemplu. Daca iti doresti sa fie cum vrei tu, insa nu vre sa il faci tu, platesti pe cineva care are deja experienta in asta.