| Anne0510 a întrebat:

Cine stie daca Moara lui Assan se poate vizita, daca trebuie sa platesti ceva, daca e periculos, etc? Multumesc. Funda

3 răspunsuri:
| ronaldo90 a răspuns:

Momentan e in constructii dupa prabusirea acoperisului si dupa ce sau furat mai multe din ea dar dupa aia se va putea vizita nu are de ce sa fie periculoasa si eu am fost acum 6 ani si era gratis momentan nu stiu daca mai e gratiswinking

| Anne0510 explică:

Pai si nu se poate vizita si asa prabusit? Ca eu d`asta voiam happy.

| MonaKh123 a răspuns:

Mai bnn. nu te duce acolo este periculos sunt oameni periculosi betivi etc. Se spune ca locul acela este bantuit acolo gasesti morti pisici moarte gunoaie ati da o senzatie infricasatoare.Prietena mea a fost acolo si mi a zis ca era o femeie moara care dadea din mana si daca nu sti cum sa ergi pe scari unde sa calci cazi