| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie la bagajul mare de mana in avion care este greutatea admisa.Stiu ca la wizz se modifica din 29 oct. planul tarifar si limita admisa este de 10 kg.Pe mine ma intereseaza acum care este limita de kg in bagaj

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Intra in pagina companiei aeriene si citeste. fiecare companie are standartul ei. nu e o regula unica.

| Roxin a răspuns:

Intra pe site la ei si jos de tot ai sectiunea ''Baggage''
Acolo ai un calculator in functie de destinatie si vezi de la ce greutate trebuie sa platesti sau nu.