| PurpleButterfly12 a întrebat:

Cine stie niste site-uri despre mituri si fantome din Piatra Neamt? Despre case bantuite...munti bantuiti samd. Dar in afara de cele de la stirile Protv.Raspunsul cel mai folositor fundita! Ms mult...

2 răspunsuri:
| AidaAmaranta a răspuns:

CAnd am fost ultima datata in Piatra Neamt, am fost la o matusa de-a mea.

Era minunat zoana aceea, si mi-a zis matusa de ceva copacstraight face adica.stiu ca am vazut cu ochii mei! era un copac foarte mare, si batranii de acolo spun ca lupii din padure in noptile cu luna plina se adun toti lupii din padure. la copacul acela.

Acum nu stiu daca e adevrat sau nu, dar era vorba si de un barbat care era numit Valval lupilor.Cica laughing
Nu stiu ce sa zic, crede-ma.

| Alex2o17 a răspuns:

Da,vis-a-vis de petrodava este o casa, acum e partial prabusita din cauza unui santier de langa, a fost gasita o spanzuratoare