| bcosmin2007 a întrebat:

Cine stie un loc de munca ca femeie de servici, spalatoare de vase sau rufe, menajera sau ceva casnic in tulcea! fundaaaaa!

1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

Ejobs, bestjobs, anuntultelefonic. Cauta pe aceste 3 site-uri, sigur gasesti ceea ce cauti. Daca nu, mergi din restaurant in restaurant, din hotel in hotel si intreaba daca au nevoie de serviciile tale. Poti incerca prima data la hoteluri, eu cred ca este mai bine platit fata de spalator de vase.