| AndreeaBacanu1999 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi rezultatele la olimpiada de romana, etapa locala, judetul Prahova?

Răspuns Câştigător
| ilinca23 a răspuns:

Buna!
Deocamdata nu s-au afisat nici macar subiectele de la olimpiada, apoi rezultatele. Off, Doamne! Rezultateale se afiseaza peste cateva zile. Daca ai participat la olimpiada, cel care iti va spune rezultatul obtinut este profesorul tau! Vorbeste cu acesta si vei afla ce nota ai luat. Rezultatele se comunica profesorilor, afisarea acestora pe internet se va face peste ceva timp, dupa ce se vor depune contestatii, recorectare etc.

1 răspuns: