| Jwksbs a întrebat:

Cineva are poze cu mine.
Dacă eu i-am zis sa le ștergă și persoana respectiva nu dorește lucru asta, ce pot sa fac și care sunt consecințele?
(Nu le-a postat pe o rețea de socializare dar pur și simplu nu doresc sa le dețină la el)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Atata timp cat nu le distribuie, nu ai ce face.

| Lioana a răspuns:

Din pacate nu-l poti obliga sa le stearga. Daca i le-ai trimis ii apartin si cata vreme nu le distribuie public nu poti sa te plangi de nimic.
Ignora persoana si gata. Le va sterge el cand isi va da seama ca nu are ce face cu ele.

| Celestina003 a răspuns:

Poți să îl rogi în continuare până le șterge.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Ce faci in pozele alea?