| oceanoflove a întrebat:

Coletele comandate de pe alliexpres daca nu sunt ridicate de la posta intr-un anumit timp sunt trimise inapoi la expeditor?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Termen de păstrare pentru trimiterile nerevendicate de utilizatori...: 18 luni.

| oceanoflove explică (pentru sierra1):

Nu are cum sa le pastreze un an si jumatate.

| oceanoflove explică (pentru sierra1):

Întrebam pentru ca pe mandatele pe care le primesc pentru a ridica coletele scrie ca neridicate in nu mai știu câte zile se trimit inapoi la expeditor.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Retur in vreo 15 zile lucratoare, daca imi aduc bine aminte.