| Maree1 a întrebat:

Contabilitate la ASE Bucuresti sau Constanta Ovidius? nu stiu ce oras sa aleg.Voi ce parere aveti si de ce?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu vad de ce ai alege un centru universitar precum Constanta care e pe locul 6-7 ca performante in tara in detrimetrul ASE ului... chiar nu vad

| minrest a răspuns:

Se pare ca Ovidius a devenit o scoala prea lejera, asa ca mai bine mergi la ASE.

| LumiBo a răspuns:

ASE Bucuresti....mult mai multe oportunitati si sanse pentru viitor