| Valy9999 a întrebat:

Contabilitate și informatica de gestiune Constanța sau ase București? Voi ce sfaturi îmi dați? Sunt foarte nehotărât. As alege Constanța ca e mai multa liniște., dar în București cred ca sunt mai multe oportunități.

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Sunt de parere ca odata ce iti doresti sa intri la una dintre aceste facultăti, ar trebui sa le alegi in functie de media pe care o detii la Bac si in functie de dorintele tale.Iti recomand sa optezi pentru ASE deoarece ai mai multe oportunități si beneficii! Acum depinde numai de alegerea ta! Meriti"a doua sansa"

| LumiBo a răspuns:

Bucuresti clar. Nu te duce dupa confort in Constanta. Gandeste altfel, decat sa te "relaxezi" in facultate, mai bine sa inveti pe rupte 4 ani ca dupa sa castigi mai bine si sa te poti relaxa in concedii frumoasa. Nu sunt doar oportunitati mai multe, sunt si mediul antrenant si colectivul.
Bafta