| victorviorica a întrebat:

Contul meu de pe facebook, a fost suspendat temporar, din motive de securitate. Cum se activeaza iar?

4 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Ar trebui sa mearga iarasi dupa o verme, si cand te loghezi sa raspunzi la niste intrebari pe care le-ai completat atucni cand ti-ai facut contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceeasi problema; ``contul tau este suspendat temporar`` Care este perioada suspendarii? Cum trebuie procedat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine e aceeasi problema plsss ajutati-ma

| Mişuuu a răspuns:

Asteapta sau uitate pe mail poate tia trimis adminu un link de activare