| darkhell217 a întrebat:

Contul meu de yahoo mail a fost blocat si doar din email pot intra,doar ca cere niste litere sa le introduc dupa care cere intrebarea secreta,si nu o mai stiu si fara asta nu ma pot loga, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Mai nimic.Trimite o cerere catre Yahoo sa ti se solutioneze problema.

7 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Aceasta problema am patit-o si eu, si de fel cei de la yahoo vor sa verifice gen ' daca mai sunt valabile ' adresele noastra de YM. daca mai intram pe ele. daca pe mess nu te lasa sa te conectezi, intra pe yahoo.com si pune acel cod care ti-l da si dupa parca te intreaba sa pui ce intrebari ai pus tu si ce raspuns ai dat, ei bine nici eu numai mi-am adus aminte ce intrebari am pus, asa ca am pus eu unele la vrajeala, am dat pe o intrebare si am dat eu un raspuns, asa am facut si la a-2-a intrebare luata la alegere, fa si tu si vezi daca iti va merge.

| DeyCj a răspuns:

Dacă ai pus un mail secundar poți accesa contul de yahoo și reseta parola folosind aces email secundar, unde vei primi ceea ce ai de făcut.Succes

| darkhell217 explică (pentru DeyCj):

Problema este ca alternativul este aceeasi mail

| DeidaraXR1 a răspuns:

Pai poti sa iti recuperezi contul daca scrii adresa de mail alternativa pe care ai bagat-ocand ai facut contul. Dupa ce o bagi va trimite un email la adresa aceea cu mai multe instructiuni.

| George130 a răspuns:

Doar cu adresa de mail, adternativa il mai poti recupera.
_______________________________________________
Inregistrare: http://proeconomica.com/referrer/George130

| adyk77 a răspuns:

Si eu am patit si cica contul este blocat pentru 24 de ore si ca de abia apoi pot sa itnru pe el da nu inteleg de ce pentru ca de pe telefon eu ma pot loga...

| Gica_Stefan_Adrian_1987 a răspuns:

Seteaza ora si data pc-ului! ca alfel scripterul de securitate de la yahoo nu iti va da voie sa te loghezi pe yahoo.