| Joker3134 a întrebat:

Coronavirus iei doar dacă mai ai vreo boala? Eu cred că nu e nimic special.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Coronavirus poti sa iei ca ai sau nu ai alte boli. Dar sunt sanse mai mari sa mori daca ai alte boli grave sau esti batran sau amandoua.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Joker3134):

Nah. Presa face o isterie din asta ca sa faca bani. Mor mai multi de la gripa normala dar nimanui nu i-a pasat pana acum.