| Nicole_8066 a întrebat:

Cred ca toata lumea stie deja trucul lui David Copperfield cu cartile http://www.fetesibaieti.ro/magia_lui_david_copperfield.h tml. Eu una nu-mi pot explica cum functioneza acest truct :)). Poate cineva sa-mi explice? Multumesc! :D

Răspuns Câştigător
| Andreiu_9614 a răspuns:

Cartile pe care ti le arata prima oara sunt diferite de cartile pe care ti le arata a doua oarahee hee fii mai atenta big grin tongue

6 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Wowwww Nu il stiam! Cum face?:)))

| DEBrown a răspuns:

Dupa ce l-am facut de cateva ori m-am prins. Uita-te ce carti sunt prima data si uita-te ce carti sunt apoi. La inceput de ex. e romb si trefla si apoi e inima neagra si inima rosie.

| Someonelikeyou a răspuns:

Iti zic eu. e o mareee porcariee.rolling on the floor.
cica"uite-te adanc in ochii mei".

vaii.
truc de 2 bani.
astia nu au ce sa mai scrie pe net,, si baga si ei aiureli.oh go on
cine stie cu ce program o fi facut asta.oh go on

| Angelsergiuboy a răspuns:

Ce tot e chiar functioneaza chiar habar n-am cum a facut-o dar e fascinant

| wraithdesigner a răspuns:

Nu sti cum functioneaza laughing)? uitate atenta ca inlocuieste toate cartile tongue funda :X?

| Manciu a răspuns:

laughinguite-te atent, in al doilea pachet nu mai exista nicio carte din primul pachetlaughing, scoate toate cartile