| grigor3 a întrebat:

Credeti ca ar avea cineva curaj sa intre in curtea si sa te taie? sau sunt doar amenintari aiurea? vorbesc despre interlopi.Nu am vreo problema,dar vreau sa ascult si parerile altora, sunt curios

3 răspunsuri:
| SoulReaver a răspuns:

Cam da.

| Kingsley a răspuns:

Nu vreau sa te sperii sau ceva, dar cam da. Interlopii sunt oameni periculosi. Pe ei ii doar fix la bibelou, ca fac puscarie.
Eu zic sa te duci la Politie imediat.

| Cillyyyyyyyyy a răspuns:

Sunt şi oameni de rând care au curaj să facă asta, nu neapărat interlopi. Nu ai cum să ştii ce gândesc unii oameni.