| Timmydi a întrebat:

Credeti ca egiptenii sunt rai? happy

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt la fel ca toti oamenii, unii mai buni, unii mai rai, dupa cum ii este felul. Exact la fel ca si romanii si oricare alta natie de pe glob.
Dar, ce te face pe tine sa crezi ca ar putea fi rai?

| Clorox a răspuns:

Nu există așa ceva...

| AlexCristi97 a răspuns:

Eu cred ca egiptenii antici au fost extrem de inteligenti si spirituali, avand cunoștințe cu mult mai avansate decat orice era pe atunci in toata lumea, cunoștințe care au disparut si pe care omenirea inca nu le intelege.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Eu personal stiu un baiat din egipt, e super de treaba! dar toti pana la urma suntem oameni, avem si bune si rele si depinde de noi ce alegem sa fim...

| Volsvagan70 a răspuns:

Nu, nu sunt. Eu am fost in Egipt. Sunt foarte buni, insa foarte speriosi. Ii sperii cu orice.