| Anomim2025 a întrebat:

Credeți că este o idee bună să parchez mașina în parcare la Kaufland sau alte magazine asemănătoare și după să merg pe jos unde am de mers în zonă pe jos?

Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Da,nu esti singurul care face asta.Nu este nici interzis, nici imoral.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca o lasi sub 2 ore e ok, daca nu cand o lasi intri, cumperi ceva din kaufland si dupa pleci unde ai treaba.

| siriusblack98 a răspuns:

Si eu mai fac asa.Stai fara grija. Daca vine vreun angajat al magazinului respectiv ii poti spune ca intri sa faci si cumparaturi dar ai 2 minute treaba pana undeva aproape.

| sportacuck27 a răspuns:

Da, nu este o problema. Multi fac asta, pana si unele autocare parcheaza cand nu au loc la pensiunea sau motelul respectiv.