| chocolate3755 a întrebat:

Credeti ca Kristen Stewart si Robert Pattinson chiar sunt impreuna sau vor doar sa faca publicitate filmului Saga Twilight?

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Sunt impreuna

| Ana-Maria94 a răspuns:

Chiar sunt impreuna, au planuri chiar si de nunta si nu vb prostii pentru ca am multe reviste din America si acolo scrie tot complet.

| JsBeibDOLL a răspuns:

Cred ca sunt, se zvoneste ca kristen e gravida

| Boniboon a răspuns:

Eu cred ca sunt. ba chiar sunt zvonuri ca si-au cumparat impreuna o locuinta. In plus, saptamana trecuta la nu stiu ce premii laughing) s-au sarutat in fata multimii blushing

| Teutza98 a răspuns:

Eu cred ca sunt impreuna... fundita?

| serky a răspuns:

Da eu cred ca sunt impreuna