| Marius19881 a întrebat:

Credeti ca niste fiinta dintr-un univers paralel ar fi exagerat de mari gen sa vina in universul nostru si sa ne atace fara probleme?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nenea, stai calm, depinde de inţentia lor.
Sunt aproape sigur că dacă ar fi nişte marţieni drepţi, l-ar trimite pe dragnea şi pe toţi ceilalţi, inclusiv ateii, tâlharii, dragnea, violatorii, hack-erii, ţiganii, etc. departe departe de noi.
Şi dacă n-au reuşit sa inventeze teleportarea, ne va păpa Soarele înaintea lor, în aprox. 5 miliarde de ani, deci poţi pune o altă întrebare despre cum ne va distruge Soarele, una care chiar are sens, nu ca asta sau ca precedentele.

| GeoGeorgian61 a răspuns:

Totul este posibil, dar daca este un univers paralel ori ei sunt subavansati ori sunt mai avansati ca noi. Daca ar fi mai avansati ca noi ar fi putut pana acum sa vina sa ne atace de mult, dar de marime, este posibil sa fie mari dar nu sunt prea multe sanse char daca paralel=complet opus. Orice om nu poate sa demaseasca gen 3-4 metri deci,si ei sunt paraleli, dar tot niste oameni ar fi nu? Deci de marime nu stiu ce sa zic dar de istetime, este posibil, si lor le-ar fi folosit sa ne atace pana acum pentru ca practic ei tot oxigen respira, si daca ar fi mult mai desctepti ca noi ne-ar ataca.Deci,este posibil sa fim atacati de noi dontr-o dimensiune paralela.Scuze pentru greselile in scriere!