| antoniamorarita1989 a întrebat:

Credeti ca scad mediile de admitere la liceu anul acesta, avand in vedere ce note mici s-au luat?

4 răspunsuri:
| ella2o a răspuns:

Bineinteles.Altfel nu s-ar umple clasele la liceele mai bune. :d

| CandyES a răspuns:

La Colegiul unde sunt eu si vreau sa contin ui si in clasa a 9a o sa scada sigurlaughing, in orasul meu majoritatea au luat 6 straight face. Doamne bine ca nu e si cazul meu!hee hee deci da:X eu consider ca o sa mai scada si apropo cu copiatul nu este chiar asa am avut copi in clasa care au copiat si tot 5 si 6 au luat au copiat aiureli deci nu prea o cred big grin

| JustMe5930 a răspuns:

Nu stiu, dar asa sper

| BuradaCosmin a răspuns:

Eu unul nu cred deoarece im mare parte au fost medii exagerat de mari deoarece s a copiat pe rupte si eu unu zic ca liceele mai slabe au sa creasca mediile de admintere cu 1-2 puncte. Funda?