| Joker3134 a întrebat:

Credeti ca se intra pe relatii in armata,jandarmerie, politie?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu cred asta.

| Plato a răspuns:

Nu cred, stiu ca se intra SI pe relatii. Nu doar prin relatii, dar si prin relatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| ibaal a răspuns:

Cred ca e un pluslaughing
Cunosc un sef de post (politie) care l-a facut pe fii-su' "politai" in cateva luni!
In timp ce "invata" pentru bac, sesiunea a doua, ca pe prima a picat-o, printisorulrolling on the floor
Deci, se poatelaughing

| cezarcomorasu a răspuns:

Ținând cont de faptul că la noi cuvantul Corupție e sinonim cu "tradiție", cred că se intră pe merite deosebite. Dar fără să mă iei peste picior, cel care nu îmi dai dreptate, garantez că dacă sunt 10 candidați pe un loc, iar unul dintre ei "ie" baiatu' sau nepotu' lu' dom' Jeneral sau dom Șăf di birou, logic că nu o să fie ales Gheorghiță a lu' tanti Vărvara din Fundu Tutovei.