| didi_6831 a întrebat:

Credeti ca se va ingheta anul scolar?

Răspuns Câştigător
| claudia_5359 a răspuns:

Anul scolar nu se va ingheta. Se face presiune, se fac amenintari doar sa obtina ce vor. Si in plus ca sa se inghete anul nu ar trebui sa fie toate scoli de acord? Atunci cand a fost greva ce crezi ca a fost in toate scolile... in unele s-a invatat asa ca... Dupa parerea mea nu se ingheata anul

24 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

A mai ramas mai putin de o luna! daca era sa fie se ingheta mai demult nu acum la final, mai ales ca urmeaza bacul, admiterea in clasa a 9-a etc.

Răspuns utilizator avertizat
| shadovv a răspuns:

Nu... cum sa inghete ca sunt 20 de grade afar tongue

| emy a răspuns:

Tot ce e posibil. Avand in vedere situatia actuala...

| Raiden a răspuns:

rolling eyes Ce ma enervati. Nu!

| Kaname a răspuns:

Nu stiu dar sper ca nu sad. eu cred ca nu se va ingheta anul si se va rezolva greva happy sper

| Fragile a răspuns:

Nu[-x

| hrdcore a răspuns:

Nu are ce sa mai inghete ca peste 2 saptamani intra in greva si mai raman 2 saptamani de greva si anul ingheata doar daca nu se face o luna scoala

| viseuitate a răspuns:

Nuuuuuuuuuu

| Anonoim a răspuns:

Nu doar se pune presiune cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul e posibil.
Dar daca tot e termenul de " inghetat " hai sa fie si cel de " dezghetat ".
Deci daca tot il ingheata pe 20 mai, [ sa zicem ] sa il dezghete tot pe 20 mai. Adica ce? Ma apuc eu sa repet clasa a 7 a, nu ati mai avut chef de predat atunci asta e, sa le fie clar ca nu o sa merg eu la scoala ca sa castige aia bani pentru ca imi predau acelasi lucru timp de luni bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thoamme sper ca nu ca n-am chef sa repet clasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In romania orice e posibil chiar orice...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu sper sa nu ca nu mai am chef sa mai fac!
Si mai mult ca sigur nu ingheata happy
Sunt 23 de grade afara. Saul cel putin asa ar trebui laughing
na si cum ziceam daca era sa faca profii grava si sa inghete anul` l`ar ingheta inainte de bac si de chestiile asteawinking. Ca doar nu ar mai da astia inca o data bacu`!
sa fim seriosi nu`s ei asa de prostii laughing[sau poate.]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da maiar place sa inghete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca copii au destule note si se pot inchei mediile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca se va ingheta anul nu are cum sa se intample asa ceva

| Jolie_6609 a răspuns:

E imposibil sa se inghete... mai este o luna si luam vacanta :*!

| DyTz@ a răspuns:

Nu

| xside16 a răspuns:

Nu stiu, poate nu tot anul dar cred ca o saptamana sau doua vom sta acasa

| george23 a răspuns:

Eu as cam vrea sa inghete ca sa invat mai bine