| KnightOfNight a întrebat:

Credeti ca un virus (informatic) ar putea distruge definitv un pc?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Da, depinde cum este facu virusul, daca este atat de puternic, incat sa-ti solicite foarte mult un component sau toate componentele pc-ului astfel incat sa le arda, deci raspunsul la intrebarea ta, Da, se poatewinking

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nope, delirati. Chiar si in conditii de incarcare maxima, componentele nu au voie sa cedeze, iar daca asta se intimpla, nu se intimpla dupa o ora-doua.

| Lighteen a răspuns:

Un virus poate doar sa iti stearga tot hardul sa sa iti arda o componenta de baza.