| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cu cât timp înainte de decolare trebuie sa fie urcați în AVIOANE pasagerii? FUNDAAAA!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu 30 min la zborurile interne si cu 1 ora la cele internationale.
La zborurile internationale trebuie sa fii in aeroport pentru check in cu 2-3 ore inainte, fiindca sunt cateva sute de pasageri care trebuiesc verificati si predau bagajele, iar daca nu ajungi la timp la poarta pentru imbarcare, se inchide poarta si nu mai esti primit.

| mihai69 a răspuns:

Cât mai puțin.

| Zuzu1991 a răspuns:

Asap
cu cat mai putin sta omul pe un scaun... degeaba, cu atat mai bine

| Adrian5575 a răspuns:

20-30min.

| InYourPants a răspuns:

30 min