| silverson a întrebat:

Cu ce autobuz ajung de la Gara de Nord, Bucuresti pana pe Calea Victoriei? Merci!

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna. Poti lua autobuzul 133. Insa poti lua si metroul. Mergi o statie, ajungi repede fara sa stai in trafic. La metrou trebuie sa iei pe cel catre Dristor. Cand cobori la metrou ai si hartile acolo. Succes!

| tiberiupi a răspuns:

Cel mai usor cu metroul. ai doar o statie de mers happy

| silverson explică:

Am nevoie sa ajung pe undeva pe langa Sala Palatului... sa inteleg ca 133 sau metrou catre Dristor ma poate duce acolo big grin Merci pentru raspunsuri. Mai astept si altele sa ma asigur ca sunt bune happy

| mat31new a răspuns:

Cauta pe google rute la autobuze in Bucuresti.