| raduradu2014 a întrebat:

Cu ce pot ajunge de la Afi Palce la Piata Sudului? (Noaptea 1-2) nr autobuz si de unde il iau

3 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Iata liniile de noapte: http://www.ratb.ro./v_noapte.php
Dar cred ca mai simplu era sa te opresti la un chiosc de bilete RATB si sa intrebi. Ai pus multe intrebari aici si tot nu stii nimic.

| raduradu2014 explică (pentru tril):

Ba tu nu ai ce face? Crezi ca nu m-am uitat pe ratb.ro..dar nu sunt mai multe detalii in afara de strada pe unde trece

| tril a răspuns (pentru raduradu2014):

Si la bilete ai intrebat? Sau vrei sa fac eu un drum pana in Bucuresti, sa intreb pentru tine?