| BlackTiger a întrebat:

Cu ce preferi sa calatoresti mai mult?
Cu avionul?
Cu vaporul?
Cu masina?
Sau cu trenul?

15 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Cu trenul.

| brandiburu a răspuns:

Masina si trenul. Am rau de inaltime si de mare.

| TheCritic a răspuns:

Am rau de mare, cu trenul daca am mers de 5-6 ori in viata mea si nu mi-a placut pentru ca e prea lent si in plus nu e prea comod.
Masina e a doua mea casa deci pe primul loc e masina si pe al doilea avionul...big grin

| cherrybomb a răspuns:

Cu trenul este distractiv sa calatoresti cu prietenii, cu avionul cu persoana iubita, cu masina cu parintii. iar cu vaporul nu ca se scufunda:laughing

| annkaa a răspuns:

Cu trenubig grin

| Gymy a răspuns:

Pai...

cu avionul m-as duce intr-o alta tara ca este mai rapid si mai sigur

cu vaporul as calatori, o calatorie p mare ar fi de vis:X

cu masina m-as plimba in oras

cu trenul m-as plimba in tara, sa vizitez cele mai frumoase locuri:X

| Leon a răspuns:

Cred ca trenul ramane un mijloc de transport interesant, imi trezeste multe amintiri, totusi senzatia cand esti deasupra norilor e parca de negalat. Cu masina e cu totul o alta experienta, iti permite sa asculti muzica in timp ce mergi, te opresti unde vrei, e mult mai simplu as putea spune... Depinde totusi de necesitati, costuri...

| TheFeeye a răspuns:

Cu treeeenul, imi place cel mai mult c:.

| Schnitzel a răspuns:

Cu avionul e fascinant.love struck Cu vaporul e romantic.love struck Cu masina e ok. Cu trenul e in regula. Prefer cu avionul pentru ca se ajunge repede la destinatie si in comparatie cu vaporul, in avion nu imi vine sa vomit.happy

| Michaela89 a răspuns:

Cu avionul, dar sa știu ca nu http://mugur-ionescu.ro/wp-content/uploads/2009/01/airplane2.jpg. Ma înțelegi?

| BellaMarie a răspuns:

Sincer cu avionul pentru ca este cel mai sigur transport.La inceput iti e frica dar dupa cateva minute te simti regele lumiilove struck
Baftalove struck

| Bianca_5451 a răspuns:

Avionul si vaporul.

| LoVePiNk1998 a răspuns:

Eu deocamdata nu am calatorit nici cu vaporul nici cu avionul,am mer doar cu masina si trenul :d, dar cred ca mi-ar placea sa calatoresc cu avionul chiar daca mi-ar fi putin frica la o asemenea inaltime.big grin sunt privelisti foarte frumoase si mie in general imi place sa ma uit de atentie la ceva si sa aflu mai multe...dar mi-ar placea si cu vaporul.:X iubesc apa, si mai ales sa vad cerul liber :X cred ca ar fi super. Plimbarile cu masina nu prea imi plac, adica mai mult mi se face rau, iar cu trenul imi place cat de cat :d

| CrazyUser a răspuns:

Cu trenul

| FavoriteSmile a răspuns:

Cu avionul distante mari
Cu vaporul in vacante
Cu masina prin vecini
Si cu trenul. niciodatastraight face