| Ionella_Laura_1997 a întrebat:

Cu instalez windows 7 pe laptop? (P.S laptopul este HP)

3 răspunsuri:
| cine1cine a răspuns:

Te uiți la tutoriale cam trei patru luni, inveți bine ce este un system de operare și cu ce se halește. Apoi iți instalezi ce windows dorești. Poți găsi tutoriale pe www.videotutorial.ro. Și a doua varianta poți merge la cineva care o să-ți halească vreo cinci sute de mii pe o instalare de doi lei! Bafta!

| CosminZoRR a răspuns:

1. Bagi CDul 2. Apesi F8 in continuu 3. Dai sa booteze dupa CD si dupa e usor. Dai next next next...