| NicVal74 a întrebat:

Cu respect va salut! Va rog sa ma sfatuiti intr-o problema,am fost anuntat de Tinmar Energy unde sunt client atat la energie electrica cat si la Gaz ca ma vor transfera la Hidroelectrica cu energia electrica,deoarece nu stiu ce problema au,cred ca este ok Hidroelctrica,dupa ce am facut si simulare pe ANRE, dar daca tot ma paseaza as dori sa ma schimb si de la GAZ dar nu stiu exact unde, v-as ruga sa-mi recomandati voi ceva! Va multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Hidroelectrica e EXCELENT! La gaz... daca se poate tot la Hidroelectrica, jos palaria. Daca nu, care e mai ieftin, mama lor... acum majoritatea au preturile plafonate oricum, durerea o sa fie cam peste un an.