| BabyWL a întrebat:

Cum activez casuta vocala pe Vodafone? Astept raspuns! Ms:*

9 răspunsuri:
| zuzu_4124 a răspuns:

*222 Apesi 1 pentru limba romana, apoi iar steluta, dupa aceea o sa-ti spuna. Pare-mi-se tasta 5 e urmatoarea, dar mai bine astepti pana iti spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cartelele / abonamentele activate au deja căsuța vocală activă.
Sună gratuit la *222 și urmezi pași robotului. Este foarte simplu și nu ai cum să te încurci.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing daca stiam nu mai cautam pe googlewinking chiar nu stiu sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cineva un raspuns la problema mea... am bagat ##002# la cartela cosmote si mi se resping apelurile cum fac sa nu mai mi se respinga... plzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la 888. si urmezi instructiunile. :* spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai sigur *266, eu chiar acum am activat casuta vocala la acest numar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu am credit nu pot sa activez mesageria vocala?

| Matei_Larisa_1990 a răspuns:

Cum se baga casuta vocala numai la 1 pers