| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaug o intrebare cu variante de raspuns pe facebook?

6 răspunsuri:
| AnimeGirl3496 a răspuns:

Exista optiunea "Intreaba". Dai click pe ea si iti apare sa adresezi intrebarea si vreo 5 variante de raspuns, maxim. Poti adauga si alte variante de raspuns ulterior.

| Iulian1992 a răspuns (pentru AnimeGirl3496):

Nu-mi mai apare optiunea "intreaba"... inainte o aveam

| Roxanyka98 a răspuns:

Poti sa faci asta daca ai o paginalaughing:
1: te duci la calendaru ala rosu care sta langa scisu poze/video de mai jos.
2:dai clik si dai pe intrebari.
3:scrii intrebarea
4: mai josc scrie adauga variante dai clic si adaugi laughing
sper ca te am ajutat :*.

| Atat_TeuTza_Sy_1995 a răspuns:

Pai asta e usor dar doar daca ai pagina merge. Nu pagina cu +Adauga Prieten si cu Imi place

| AnnaAnutzik a răspuns:

Paii, poti sa pui intrebarii cu variante numai pe pagini. Daca ai o pagina, intrii pe ea, apasa pe "acasa" si o sa apara acolo "Actualizează starea,
Adaugă fotografii/clip video,
Întreabă" iar tu apesi pe "Intreaba".
Iti pui intrebarea, apoi si variantele de raspuns :* Sper ca te-am ajutat :* Funditaa? big grin

| Iulian1992 a răspuns (pentru AnnaAnutzik):

Nu-mi mai apare optiunea "intreaba"... inainte o aveam x(