| StartingANewLife a întrebat:

Cum aflu adresa unei persoane (unde locuieste) daca ii stiu numele complet, data nasterii si numarul de telefon mobil? stiu orasul si cartierul, dar nu adresa completa. exista vreo metoda de a afla adresa?
dau funda!

5 răspunsuri:
| Ciklone_Adelina_1980 a răspuns:

Daca ai numarul de telefon o intrebi personal daca nu afli de la ea cauta pe facebook ce prieteni are si poate unul din ei te poate ajuta

| StartingANewLife explică (pentru Ciklone_Adelina_1980):

Sa o intreb personal. asta era la mintea cocosului. normal ca ma refeream la o ALTA metoda.

| andreutz a răspuns (pentru StartingANewLife):

Ai putea sa incerci sa cauti in pagini aurii dupa numele de familie, avand in vedere ca stii cartierul. Astfel reduci destul de mult posibilitatile, poate iti ramane chiar varianta corecta din prima.

| PACC a răspuns:

Da exista... doar la politie si e cam greu sa aflii si de la politie... imi pare bine ca te-am ajutat >big grin

| ionutbrezy a răspuns:

Brezeanu irina riga letonia nascuta rostock Germania data nasteri octombrie 2012