| Dobitoc a întrebat:

Cum aflu, daca e posibil, cine m-a sunat cand am avut telefonul inchis, fara sa am casuta vocala?

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Nu e posibil. Tocmai în acest scop există căsuţă vocală... Reactiveaz-o şi atunci vei afla...

| mixxjim a răspuns:

Nu poti, din cauza asta eu il pun pe un profil care nu suna nimic deloc cand dorm, sau iti poti face un profil propriu asa daca nu are telefonul unul inclus, si-l las deschis, tocmai sa pot vedea daca m-a sunat cineva

Răspuns utilizator avertizat
| Ellyy14 a răspuns:

Intra casuta vocala, deci nu poti afla. Reactivata poate... aflii.