| Koko_Koko_1977 a întrebat:

Cum aflu daca un pachet a fost trimis de cei de la cargou?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cargou sau cargobot este denumirea unei nave destinată transportului de mărfuri uscate în vrac sau de mărfuri ambalate sau neambalate.
Cargo - firma de transport de tip curier. Daca este vorba despre ea fiecare transport are un AWB. Afla-l si urmareste-l. Nu stiu la care te-ai referit ca sunt mai multe firme cu denumirea Cargo! Iti dadeam si link-ul lor.

| Violleta2022 a răspuns:

Pui expeditorul sa verifice cu cei de la Cargo, ca el este singurul care poate face asta, avand recipisa de trimitere.

| mihai69 a răspuns:

Ceri AWB-ul.

| PrisonBreak112 a răspuns:

Prin e-mail