| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu de pe net cati bani am in banca?
Mentionez ca sunt la banca BRD
Card nu am dar ii am in banca banii.
Funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa ceri internet banking: https://www.brd.ro/persoane-fizice/mybrd/mybrd-net-internet-banking
Poti aplica on line pe link-ul de mai sus. Se poate si pe telefon. Eu am avut de la ei si nu mi-a furat nimeni nimic. Ideea este sa nu-ti dai datele pe e-mailuri si la telefon. Banca nu-ti va trimite nici o data un email in care sa-ti ceara datele sau nu te va suna pe telefon. Daca este ceva si te suna, nu raspunzi si mergi la banca direct unde iei laegatura cu un consultant. Am si acum internet banking de la Banca Transilvania si n-am avut probleme de ani de zile.

| Donsavas a răspuns:

Este destul de riscant sa iti bagi codul de la banca pe internet, chiar si pe site-ul lor oficial al BRD.
Exista tot felul de indivizi care ar putea sa ti-l sparga si sa te lase falit! Ai grija! sanatate! funda?

| Ciuca_Mihai_1993 a răspuns:

Cum aflu cati bani am pe card de pe net