| IzvorulDeIntelepciune a întrebat:

Cum ajung din statia de metrou Tineretului in Baba Novac, in Bucuresti? Cu transportul in comun, indiferent ce anume. Multumesc!

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a ajunge din statia de metrou Tineretului in Baba Novac trebuie sa iesi pe Calea Vacaresti cu autobuzul 381 si de acolo sa iei autobuzul 634 pana la capat(iei 634 din statia de pe partea cealalta fata de locul in care ai coborat, din 381 trebuie sa cobori la statia Costache Stamate).