| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajung la izvor?
cu ce autobuz si/sau metrou?
stau in militari (gorjului).

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Iei orice tren de metrou de la Gorjului(in statie trebuie sa vezi vreo pancarta dupa care iti dai seama de peronul unde astepti trenul spre directia Eroilor) pana la Izvor. Sau intrebi pe cineva? "Buna ziua! Ma scuzati ca va deranjez...la ce peron astept trenul spre directia Eroilor-Anghel Saligny big grin?" Cat de greu poate fi? laughing

Metrou: Gorjului-->Lujerului-->Politehnica-->Eroilor-->Izvor.
4 statii.

N-are rost sa iei autobuzul.

| Aero a răspuns:

Si de ce nu vrei metrou? Ti-e frica ca deraiaza? laughing Ca s-a intamplat acum cateva zile intre Unirii-Timpuri Noi?
Nici dupa atata timp de cand ai pus intrebarea, n-ai iesit afara din casa? laughing

| Lady_6501 a răspuns:

De la gorjului iei metroul care scrie Anghel Salignywinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau autobuz