| anonim_4396 a întrebat:

Cum aleg google ca pagina de start?

49 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

In bara de sus a browserului dai clic pe Tools/ Preferinte sau Internet Option depinde ce browser folosesti, iar la Home Page bagi adresa www.google.ro si dai Ok. Sau Apply si Ok. Apoi inchizi browserul si-l redeschizi sau dai clic pe casuta din bara de sus. Si gata. :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Start -> control panel -> network and internet connections -> internet options si sus este homepage :) si scrii acolo http://www.google.ro/ :) si gata :P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie acolo jos,, alege google ca pagina de pornire"

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai da click dreapta internet explorel apoi proprieatati dupa ce ai dat scrie in locul adresei tale vegi www.google.com si da pe se aplica apoi fat cont pe gimail daca vrei dai bine sa-ti faci cont co sa te ajute candva pe youtube cand vrei sati spui un clip eu mi-am pus 2 sper ca tam fost de mare ajutor:) :) :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.google.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri pe google si dai cilck unde scrie : alege google ca pagina de pornire

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai can dai pe google scrie joc aleg google ca pagina mea de start LOL! star rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand intri pe google scrie cu albastru mai jos alege google ca pagina mea de pornire si dai click pe scris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google se poate alege ca pagina de start scriind www.google.ro,iar in josul paginii scrie:alege google ca pagina de start.TRIMIS de ANITZA. apropo, adresa mea de mess e :anna_marya99

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aleg google ca pagina de start

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde iti scie GOOGLE dedesubt scrie alege GOOGLE ca pagina de start

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfatul de la parintele a mers in a doua secunda de cand am incercat bravo parinte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aleg google ca pagina de start

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e simplu tools-options-home page-http://www.google.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www. gogle chnorme.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aleg google ca pagina de start?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aleg google pagina de start

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google, ro si scrie alege google ca pagina de start |...BHEeeEEEeecali

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il muti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aleg google ca pagina de start?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In bara de sus iti apare tools dai pe el si apoi internet option si scrii acolo www.google.com si dai aplly si ok si gata!

Alte răspunsuri