| omulbun a întrebat:

Cum anulez doua bilete de avion blue air dus intors ( plecare 20 septembrie 2017, sosire 27 septembrie 2017 pe relatia Mihail Kogalniceanu Constanta - Paris Beauville BVA (eu si sotia)?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suni la ei si ii intrebi, insa banii inapoi nu ii vezi oricum

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Din seria "beneficiilor" low-cost...winking

| suntserios a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Nici companiile de linie nu iti returneaza banii in majoritatea cazurilor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Depinde de companie si tipul biletului. Ideea e ca la low-cost stii din prima ca nu ai nici o sansa de refund daca vrei sa il anulezi sau sa schimbi data...