| anonim_4396 a întrebat:

Cum anume poti dezactiva o optiune pe Orange daca creditul tau nu este activ si nu te lasa sa accesezi serviciile existente? Care e numarul celor de la servicii clienti?

1 răspuns:
| Nedelea_Alexandru_1994 a răspuns:

Poti lua legatura cu un consultant Orange apeland gratuit Serviciul Clienti la numerele 411 si 456 intre orele 7.00 - 22.00.

Dupa ora 22.00, poti apela pentru situatii de urgenta serviciul Suport Clienti la numarul 401, apel taxabil.

Oricand ai nevoie poti obtine informatii gratuit ascultand mesajele inregistrate de la 411 sau accesand www.orange.ro.