| Feri5 a întrebat:

Cum aș putea face un video în care să mă filmez din mai multe unghiuri în același ritm? De exemplu, cineva care cântă, să zicem, este filmat din mai multe unghiuri ca: cu drona, vedere de sus, apare în altă cameră, în alte haine, etc. dar ritmul este același, adică deschide la fel "gura" chiar dacă e filmat din mai multe unghiuri.
Cum aș putea face și eu asta? Există vreo aplicație?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pui sa te filmezi cu mai multe dispozitive, apoi devi pro în ale editării și aia e.

| aleee5262 a răspuns:

Filmezi de pe mai multe dispozitive si dupa le editezi ( le lipesti, pui muzica etc.)