| Decebalul a întrebat:

Cum as putea sa imi fac antivirusul Avast full fara sa il cumpar, ca imi expira in cateva zile si nu stiu ce sa fac, plus ca nu vreau sa il schimb?

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Ce Avast e?

| Kriss96 a răspuns:

Iti faci o adresa noua de mail. Dureaza 5 minute. Si te inregistrezi din nou la Avast. O sa ai inca un an. Ideea e ca tu trebuie sa apari cu alte date in campurile alea de inregistrare. La nume parca nu conteaza. Mail-ul trebuie sa fie altul. Iti zic din experienta. Fac asta de vreo 2 ani.

| AlexL28 a răspuns:

Daca e versiunea free, doar fa-ti cont avast, nu te costa nimic si il poti folosi la nesfarsit, iti poti face cont direct din aplicatia antivirusului

| KMaddieK a răspuns:

Eu l-am dezinstalat si l-am descarcat iar laughing

| qMaduTzuu a răspuns:

Dupa ce expira daca nu se sterge singur il stergi tu si il downloadezi iar happy Bafta. Sper ca te-am ajutathappy Funda?big grin

| GamerInTimpulLiber a răspuns:

Lasa-l sa expire. si cu o zi inainte iti da sa iti faci un cont ( eu asa am facut ) si contul dureaza. dupa ce ti-ai facut cont ai durata nelimitata!