| Cineva_1642 a întrebat:

Cum as putea sa imi schimb imaginea de la TPU pe care o am acum?

5 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna Cineva. In stanga poti vedea o casuta unde scrie "Logat ca Cineva". Ai acolo mai multe optiuni printre care "->Vizualizare profil, ->Editare date logare etc". Tu trebuie sa dai pe "Editare Profil" si vei vedea jos "Selecteaza imagine profil". Iti alegi imaginea din calculator si dai "Salveaza profilul"
Pa, pa

| Shopiaalin a răspuns:

Pai te uiti in dreapta unde esti logat, unde tis punctele mai jos este -> EDITARE PROFIL si dai click acolo si dupa dai in jos si ai acolo inainte de salveaza profilul SELECTEAZA IMAGINE PROFIL. si dai ALEGE... sper ca te-am ajutat happy

| FunnyLoOVe a răspuns:

Dai la ''Editare profil '' si iti va aparea o pagina unde jos va scrie ''Browse'' si dai clik pe butonul respectiv si imi va aparea un chenar.

Succes! Funda?

| Nume a răspuns:

Fa cum ai pus-o pe asta si alege altawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la "editare profil " la subpunctele care se alfa in stanga ecranului. Dupa ce ai dat clik acolo te duci jos unde scrie "selecteaza imagine profil" dai rasfoire si te selectezi poza. Dupa aceea dai "Salveaza profilul" si gata! Succes kiss!