| Summer Memories a întrebat:

Cum as putea sa inregistrez emisiuni, filme, etc.care se dau la televizor pe calculator? Imi trebuie vreun cablu sau ceva? Daca stiti explicati-mi va rog.

Merci:*:*

2 răspunsuri:
| chivas21 a răspuns:

Buna Summer Memories! Ai nevoie in primul rand de un TVtuner, in timp ce vei privi filmele sau emisiunile cu TVtuner`ul la PC devine foarte simplu sa le inregistrezi cu diferite programe! Succes!

| silviae a răspuns:

Iti trebuie pe calculator un tv tuner, astfel vei putea vedea toate programele tv pe comp si le vei putea inregistra. Detalii aici http://ro.wikipedia.org/wiki/Tv_tuner