| Youxd a întrebat:

Cum bag bani cash in contul meu de pay pal?

2 răspunsuri:
| kb9 a răspuns:

Nu poti sa pui bani cash, daca banii sunt pe un card, ai functia "depozit", daca banii sunt cash, poti lua un paysafecard de 25/50/100/300lei si sa folosesti asa. Is tot felul de servicii din Paysafe in Paypal, toate, dar toate is fake. Iti recomand un card virtual Skrill, unde poti depozita Paysafe si sa folosesti cardul virtual oriunde Mastercard e acceptat.

| mastadont a răspuns:

Dacă legi orice card cu paypal poți să folosești acei bani ca și cum i-ai avea în paypal. Atenție, banii nu vor apărea în balanța paypal însă, dacă știi că ai pe card, îți vor fi retrași de acolo. Dacă primești bani de undeva prin paypal atunci îți vor fi adăugați în balanța paypal și de acolo îi vei putea transfera în contul bancar dacă dorești.