| Maree1 a întrebat:

Cum considerati ca va evolua economia Romaniei in viitor? imi trebuie un raspuns pentru scrisoarea de intentie la facultate.

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca-l copiezi de pe acest website (sau, in general, de pe internet), pici.

| AndreiRobert22 a răspuns:

Economia Romaniei va fi una foarte buna insa nu va ajunge la noi ca populatie ci la conducere. Romanul e cel mai mare consummator din Europa, mai ales cand vine vorba de carne si produse din carne, apoi tutunul, tigarile se vor scumpi drastic iar Romanul nu va renunta la fumat niciodata, asta va creste mult bugetul Romaniei deoarece tigarile sunt cea mai mare sursa a statului Roman.