| gabitza_cool a întrebat:

Cum credeti, exista sirene?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Exista numai daca vrem noi.Nu ai si tu o intrebare mai serioasa? Cati ani ai? 5?

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Am auzit că stau undeva în apropiere de Moş Crăciun

| covexrobu a răspuns:

Da normal. Fiecare masina de politie, pompieri, ambulanta, Jandarmeria au instalate sirene. Si le poti auzi cand le au in functiune. laughing rolling on the floor. Nu cred ca exista cele jumatate om jumatate peste. Sunt doar inventii ale unor marinari beti si plictisiti de viata pe mare departe de civilizatie. tongue

| Ben. a răspuns:

Clar! si troli, si elfi si giganti si yeti si E. T!

| Evaa a răspuns:

Da, clar. Si sunt trei: Ema, Cleo si Rikki

| Lilik a răspuns:

Cu siguranta.

| wert a răspuns:

Da, exista, ca si Greunceanu :d

| alexandra23 a răspuns:

Nu exista in prezent dar cred ca cu ani sau secole in urma au existat! papa!

| alexandra23 a răspuns:

Care raspunsul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...in imaginatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar numai in africa

Răspuns utilizator avertizat
| gabitza_cool explică:

Darrio2007 sa stii ca nu am 5 ani...am pus si eu o intrebare de curiozitate! Imi era interesant ce genuri de raspunsuri veti trimite! Raspunsul tau mia parut stupid!

| gabitza_cool explică:

Eu nu cred in creaturile astea stupide!

| myred a răspuns:

Exista da eu cred in asa ceva chiar mi-as dori sa vad una sau chiar sa fiu eu una nu ii lua in serios pe ceilalti care nu cred pentru ca daca nu cred in ceva adevarat dumnezeu ii tine minte cum ar fi daca nu am crede in el asa este